Timeline (6.x-2.0) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Theme
el: Θέμα

en: Year
el: Έτος

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Month
el: Μήνας

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Day
el: Ημέρα

en: Hour
el: Ώρα

en: Minute
el: Λεπτό

en: Second
el: Δευτερόλεπτο

en: The current date
el: Τρέχουσα ημερομηνία

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης
