Timeline (6.x-2.0) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: Icon
et: Ikoon

en: Views
et: Vaated

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Theme
et: Teema

en: Year
et: Aasta

en: Custom
et: Kohandatud

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Month
et: Kuu

en: Week
et: Nädal

en: Day
et: Päev

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

en: Second
et: Sekund

en: Timeline
et: Ajajoon
