Timeline (6.x-2.0) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: Icon
gl: Icona

en: Views
gl: Vistas

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Theme
gl: Tema

en: Year
gl: Ano

en: Custom
gl: Personalizado

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Month
gl: Mes

en: Week
gl: Semana

en: Day
gl: Día

en: Default height
gl: Altura da miniatura

en: Default width
gl: Ancho da miniatura

en: Hour
gl: Hora

en: Minute
gl: Minuto

en: Second
gl: Segundo
