Timeline (6.x-2.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Year
hy: Տարի

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Month
hy: Ամիս

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր

en: Hour
hy: Ժամ

en: Minute
hy: Րոպե

en: Second
hy: Վարկյան
