Timeline (6.x-2.0) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Week
kn: ವಾರ

en: Day
kn: ದಿನ

en: Hour
kn: ಗಂಟೆ

en: Minute
kn: ನಿಮಿಷಗಳು

en: Second
kn: ಸೆಕೆಂಡು
