Timeline (6.x-2.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Icon
lt: Piktograma

en: Views
lt: Vaizdai

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Theme
lt: Tema

en: Year
lt: Metai

en: Custom
lt: Savitas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Month
lt: Mėnesis

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: Second
lt: Sekundė

en: Format: %time.
lt: Formatas: %time.
