Timeline (6.x-2.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Views
mr: याद्या

en: Year
mr: वर्ष

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Month
mr: महिना

en: Day
mr: दिवस
