Timeline (6.x-2.0) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: Icon
nl: Pictogram

en: Views
nl: Overzichten

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Theme
nl: Thema

en: Year
nl: Jaar

en: Custom
nl: Aangepast

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Month
nl: Maand

en: Day
nl: Dag

en: Default height
nl: Standaardhoogte

en: Default width
nl: Standaardbreedte

en: Hour
nl: Uur

en: Minute
nl: Minuut

en: Second
nl: Seconde

en: Timeline
nl: Tijdlijn

en: The current date
nl: De huidige datum

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: Format: %time.
nl: Formaat: %time.
