Timeline (6.x-2.0) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Display settings
oc: Paramètres d'afichatge

en: Views
oc: Vistas

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Theme
oc: Tèma

en: Year
oc: Annada

en: Custom
oc: Personalizat

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Month
oc: Mes

en: Day
oc: Jorn

en: Default height
oc: Nautor per defaut

en: Default width
oc: Largor per defaut

en: Hour
oc: Ora

en: Minute
oc: Minuta

en: Second
oc: Segonda

en: Debug mode
oc: Mòde debug
