Timeline (6.x-2.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Icon
sr: Икона

en: Theme
sr: Тема

en: Year
sr: Година

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: Hour
sr: Сат

en: Minute
sr: Минут

en: Second
sr: Секунда
