Timeline (6.x-2.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Year
ug: يىل

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Month
ug: ئاي

en: Day
ug: كۈن

en: Default width
ug: سۈكۈتتىكى كەڭلىكى
