Timeline (6.x-2.1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: Icon
ar: أيقونة

en: Views
ar: الرؤى

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Theme
ar: حلة

en: Year
ar: السنة

en: Custom
ar: مخصص

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Month
ar: بالشهر

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Day
ar: باليوم

en: Hour
ar: الساعة

en: Minute
ar: الدقيقة

en: Second
ar: الثانية
