Timeline (6.x-2.1) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Year
bo: ལོ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Day
bo: ཉིན

en: Default height
bo: སོར་འཇོག་གི་མཐོ་ཚད།

en: Default width
bo: སོར་འཇོག་གི་ཞེང་ཚད།

en: Hour
bo: ཆུ་ཚོད

en: Minute
bo: སྐར་མ

en: Second
bo: གཉིས་པ
