Timeline (6.x-2.1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Display settings
bs: Postavke prikaza

en: Theme
bs: Tema

en: Year
bs: Godina

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Month
bs: Mjesec

en: Day
bs: Dan

en: Hour
bs: Sat

en: Minute
bs: Minuta

en: Second
bs: Sekunda
