Timeline (6.x-2.1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: Views
eo: Vidoj

en: Year
eo: Jaro

en: Custom
eo: Propra

en: Month
eo: Monato

en: Day
eo: Tago

en: Hour
eo: Horo

en: Minute
eo: Minuto

en: Second
eo: Sekundo
