Timeline (6.x-2.1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Display settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Icon
fa: شمایل

en: Views
fa: نماها

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Theme
fa: پوسته

en: Year
fa: سال

en: Custom
fa: سفارشی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Month
fa: ماه

en: Day
fa: روز

en: Hour
fa: ساعت

en: Minute
fa: دقیقه

en: Second
fa: ثانیه
