Timeline (6.x-2.1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Icon
he: סמל

en: Views
he: היבטים

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Year
he: שנה

en: Custom
he: מותאם

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Month
he: חודש

en: Week
he: שבוע

en: Day
he: יום

en: Hour
he: שעה

en: Minute
he: דקות

en: Second
he: שניה

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים
