Timeline (6.x-2.1) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Display settings
hi: प्रदर्शन सेटिंग्स

en: Icon
hi: चिन्ह

en: Views
hi: द्रश्य

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Theme
hi: थीम

en: Year
hi: वर्ष

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Month
hi: माह

en: Day
hi: दिन

en: Hour
hi: घंटा

en: Minute
hi: मिनट

en: Second
hi: सेकंड
