Timeline (6.x-2.1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: Icon
hr: Ikona

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Theme
hr: Tema

en: Year
hr: Godina

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Month
hr: Mjesec

en: Week
hr: Tjedan

en: Day
hr: Dan

en: Hour
hr: Sat
