Timeline (6.x-2.1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Theme
mn: Загвар

en: Year
mn: Жил

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Month
mn: Сар

en: Day
mn: Өдөр
