Timeline (6.x-2.1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස

en: Hour
si: පැය

en: Minute
si: මිනිත්තු

en: Second
si: තත්පර
