Timeline (6.x-2.1) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Display settings
vi: Các thiết lập trình bày

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Year
vi: Năm

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Month
vi: Tháng

en: Week
vi: Tuần

en: Day
vi: Ngày

en: Default width
vi: Bề rộng mặc định

en: Hour
vi: Giờ

en: Minute
vi: Phút

en: Second
vi: Giây
