Timeline (6.x-2.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Display settings
be: Налады паказу

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Theme
be: Тэма

en: Year
be: Год

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Month
be: Месяц

en: Week
be: Тыдзень

en: Day
be: Дзень

en: Hour
be: Гадзіна

en: Minute
be: Хвіліна

en: Second
be: Секунда
