Timeline (6.x-2.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Year
ne: वर्ष

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन
