Timeline (6.x-2.1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Display settings
ro: Setări de afișare

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Views
ro: Vizualizări

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Theme
ro: Temă

en: Year
ro: Anul

en: Custom
ro: Personalizat

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Month
ro: Lună

en: Week
ro: Săptămână

en: Day
ro: Zi

en: Default height
ro: Înălțimea implicită

en: Default width
ro: Lăţimea implicită

en: Hour
ro: Oră

en: Minute
ro: Minut

en: Second
ro: Secundă

en: The current date
ro: Data curentă
