Timeline (6.x-2.0) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Display settings
te: ప్రదర్శన అమరికలు

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Theme
te: అలంకారం

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Month
te: నెల

en: Week
te: వారం

en: Day
te: రోజు

en: Hour
te: గంట

en: Minute
te: నిమిషం

en: Second
te: క్షణం
