Timeline (6.x-2.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Views
th: ดู

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Year
th: ปี

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Month
th: เดือน

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: Day
th: วัน

en: Hour
th: ชั่วโมง
