Timelinemap (6.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Description
is: Lýsing

en: Year
is: Ár

en: Month
is: Mánaður

en: Day
is: Dagur

en: Other
is: Annað
