Timelinemap (6.x-1.0-beta3) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Description
si: පැහැදිලි කිරීම

en: Image
si: රූපය

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස

en: Basic
si: මූලික

en: Hour
si: පැය

en: Minute
si: මිනිත්තු

en: Second
si: තත්පර
