Timelinemap (6.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Title
sk: Nadpis

en: Description
sk: Popis

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Add
sk: Pridať

en: Year
sk: Rok

en: Width
sk: Šírka

en: Month
sk: Mesiac

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: Basic
sk: Základné

en: Default width
sk: Predvolená šírka

en: Hour
sk: Hodina

en: Minute
sk: Minúta

en: Second
sk: Sekunda

en: Map height
sk: Výška mapy

en: No title
sk: Bez nadpisu

en: Map: Standard street map.
sk: Mapa: Štandardná cestná mapa

en: Satellite: Standard satellite map.
sk: Družica: Štandardná družicová mapa.

en: Hybrid: Hybrid satellite map.
sk: Hybrid: Hybridná družicová mapa.

en: No fields available.
sk: Nie sú dostupné žiadne položky.
