Timelinemap (6.x-1.0-beta5) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: Import
ca: Importa

en: Add
ca: Afegeix

en: Year
ca: Any

en: Filter
ca: Filtra

en: Width
ca: Amplada

en: Month
ca: Mes

en: No posts available.
ca: No hi ha articles disponibles.

en: Week
ca: Setmana

en: Day
ca: Dia

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Basic
ca: Bàsic

en: Operation
ca: Operació

en: Google Maps API Key
ca: Clau de l'API de Google Maps

en: Hour
ca: Hora

en: Minute
ca: Minut

en: Second
ca: Segon

en: Your personal Googlemaps API key.  You must get this for each separate website at <a href="http://www.google.com/apis/maps/">Google Map API website</a>.
ca: La vostra clau personal per a l'API de Googlemaps. N'heu d'aconseguir una per a cada lloc web a <a href="http://www.google.com/apis/maps/">Web de Google Map API</a>.

en: The import data is not valid import text.
ca: Les dades d'importació no són un text vàlid per a la importació.

en: No title
ca: Sense títol

en: Longitude field
ca: Camp de longitud

en: No fields available.
ca: No hi ha cap camp disponible.
