Timelinemap (6.x-1.0-beta5) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: Weight
fi: Paino

en: Image
fi: Kuva

en: Import
fi: Tuo

en: Add
fi: Lisää

en: Year
fi: Vuosi

en: Filter
fi: Suodatin

en: Width
fi: Leveys

en: Month
fi: Kuukausi

en: No posts available.
fi: Yhtään kirjoitusta ei ole saatavilla.

en: Week
fi: Viikko

en: Day
fi: Päivä

en: Start
fi: Alkaa

en: End
fi: Päättyy

en: Basic
fi: Perusasetukset

en: Operation
fi: Toimenpide

en: No title
fi: Ei otsikkoa

en: No fields available.
fi: Yhtään kenttää ei ole saatavilla.
