Timelinemap (6.x-1.0-beta5) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Weight
hu: Súly

en: Image
hu: Kép

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Year
hu: Év

en: Filter
hu: Szűrő

en: Width
hu: Szélesség

en: Month
hu: Hónap

en: No posts available.
hu: Nincs megjeleníthető tartalom.

en: Week
hu: Hét

en: Day
hu: Nap

en: Start
hu: Kezdet

en: End
hu: Vég

en: Basic
hu: Alap

en: Operation
hu: Művelet

en: Link to node
hu: Hivatkozás tartalomra

en: Default width
hu: Alapértelmezett szélesség

en: Hour
hu: Óra

en: Minute
hu: Perc

en: Second
hu: Másodperc

en: Map height
hu: Térkép magassága

en: Default map height
hu: Alapértelmezett térkép magasság

en: Embed code
hu: Beágyazási kód

en: The import data is not valid import text.
hu: Az adat nem értelmezhető import szövegként.

en: No title
hu: Nincs cím

en: No fields available.
hu: Nincs elérhető mező.

en: Delete selected
hu: Kiválasztott törlése
