Timelinemap (6.x-1.0-beta5) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Display settings
km: កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: Weight
km: ទម្ងន់

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Import
km: នាំចូល

en: Add
km: បន្ថែម

en: Filter
km: តម្រង

en: Width
km: ទទឹង

en: No posts available.
km: គ្មាន​សេចក្ដី​ប្រកាស ។

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: No fields available.
km: គ្មាន​វាល​ ។
