Timelinemap (6.x-1.0-beta5) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हुन्छ

en: No
ne: हुँदैन

en: Weight
ne: भार

en: Import
ne: आयात गर्नुस

en: No posts available.
ne: कुनै प्रेषणहरू उपलब्ध छैन।
