Timelinemap (6.x-1.0-beta6) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Display settings
ast: Axustes de vista

en: Weight
ast: Pesu

en: Image
ast: Imaxe

en: Import
ast: Importar

en: Add
ast: Amestar

en: Filter
ast: Filtru

en: Width
ast: Anchu

en: No posts available.
ast: Nun hai artículos.

en: Basic
ast: Básicu

en: Operation
ast: Operación
