Timelinemap (6.x-1.0-beta6) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Weight
he: משקל

en: Image
he: תמונה

en: Import
he: ייבוא

en: Add
he: הוסף

en: Year
he: שנה

en: Filter
he: סינון

en: Width
he: רוחב

en: Month
he: חודש

en: No posts available.
he: אין פרסומים מתאימים

en: Day
he: יום

en: Start
he: התחלה

en: End
he: סוף

en: Basic
he: בסיסי

en: Operation
he: פעולה

en: Hour
he: שעה

en: Minute
he: דקות

en: Second
he: שניות

en: The import data is not valid import text.
he: נתוני הקלט אינם טקסט קלט חוקי.

en: No title
he: ללא כותרת

en: No fields available.
he: אין שדות זמינים.
