Timelinemap (6.x-1.0-beta6) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Display settings
jv: Sétingan Display

en: Weight
jv: Urutan

en: Image
jv: Gambar

en: Import
jv: Ngimpor

en: Add
jv: Tambah

en: Year
jv: Tahun

en: Filter
jv: Saringan

en: Width
jv: Ambané

en: Month
jv: Wulan

en: Day
jv: Dina

en: Basic
jv: Dasar

en: Operation
jv: Operasi

en: No fields available.
jv: Ora ana field sing disediakna.
