Timelinemap (6.x-1.0-beta6) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: Weight
kk: Салмағы

en: Image
kk: Сурет

en: Import
kk: Импорт

en: Filter
kk: Фильтрле

en: No posts available.
kk: Қолжетімді жазба жоқ.

en: Operation
kk: Операция

en: No fields available.
kk: Қатынаулы өрістер жоқ.
