Timelinemap (6.x-1.0-beta6) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Title
lv: Virsraksts

en: Operations
lv: Operācijas

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Weight
lv: Svars

en: Image
lv: Attēls

en: Import
lv: Importēt

en: Add
lv: Pievienot

en: Year
lv: Gads

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Width
lv: Platums

en: Month
lv: Mēnesis

en: No posts available.
lv: Nav pieejamu ziņu.

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: Basic
lv: Pamata

en: Operation
lv: Operācija

en: Default width
lv: Noklusējuma platums

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Second
lv: Sekunde

en: No fields available.
lv: Nav pieejams neviens lauks.
