Timelinemap (6.x-1.0-beta6) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Weight
my: အစဉ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Year
my: နှစ်

en: Month
my: လ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Hour
my: နာရီ

en: Minute
my: မိနစ်

en: Second
my: ဒုတိယ
