Timelinemap (6.x-1.0-beta6) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Display settings
te: ప్రదర్శన అమరికలు

en: Weight
te: భారం

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Add
te: చేర్చు

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Filter
te: వడపోయి

en: Width
te: వెడల్పు

en: Month
te: నెల

en: No posts available.
te: టపాలేమీ లేవు.

en: Week
te: వారం

en: Day
te: రోజు

en: Hour
te: గంట
