Timelinemap (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: Weight
ar: الوزن

en: Image
ar: الصورة

en: Import
ar: استيراد

en: Add
ar: إضافة

en: Year
ar: السنة

en: Filter
ar: انتقاء

en: Width
ar: العرض

en: Month
ar: بالشهر

en: No posts available.
ar: لا مواضيع متاحة.

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Day
ar: باليوم

en: Start
ar: البداية

en: End
ar: النهاية

en: Basic
ar: الأساسي

en: Operation
ar: عملية

en: Hour
ar: الساعة

en: Minute
ar: الدقيقة

en: Second
ar: الثانية

en: No title
ar: لا يوجد عنوان

en: No fields available.
ar: لا حقول متاحة.
