Timelinemap (6.x-1.1) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Import
br: Enporzh

en: Filter
br: Sil

en: Hour
br: eurvezh

en: Minute
br: munutenn
