Timelinemap (6.x-1.1) - en to bs translation catalogue (23 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Display settings
bs: Postavke prikaza

en: Weight
bs: Težina

en: Image
bs: Slika

en: Import
bs: Uvezi

en: Add
bs: Dodaj

en: Year
bs: Godina

en: Width
bs: Širina

en: Month
bs: Mjesec

en: No posts available.
bs: Nema dostupnih članaka.

en: Day
bs: Dan

en: Basic
bs: Obični

en: Hour
bs: Sat

en: Minute
bs: Minuta

en: Second
bs: Sekunda

en: The import data is not valid import text.
bs: Podaci za uvoz nisu validan uvozni tekst.

en: No title
bs: Bez naslova

en: No fields available.
bs: Nema dostupnih polja.
