Timelinemap (6.x-1.1) - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: Weight
cs: Váha

en: Image
cs: Obrázek

en: Add
cs: Přidat

en: Year
cs: Rok

en: Filter
cs: Filtr

en: Width
cs: Šířka

en: Month
cs: Měsíc

en: No posts available.
cs: Nejsou k dispozici žádné příspěvky.

en: Week
cs: Týden

en: Day
cs: Den

en: Start
cs: Začátek

en: End
cs: Konec

en: Basic
cs: Základní

en: Operation
cs: Operace

en: Link to node
cs: Odkaz na uzel

en: Hour
cs: Hodina

en: Minute
cs: Minuta

en: Second
cs: Sekunda

en: The import data is not valid import text.
cs: Data nemají platný formát pro import.

en: No title
cs: Bez nadpisu

en: No fields available.
cs: Žádná pole nejsou dostupná.
