Timelinemap (6.x-1.1) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: Weight
el: Βάρος

en: Image
el: Εικόνα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Add
el: Προσθήκη

en: Year
el: Έτος

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Width
el: Πλάτος

en: Month
el: Μήνας

en: No posts available.
el: Δεν υπάρχει καμία καταχώρηση.

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Day
el: Ημέρα

en: Start
el: Αρχή

en: End
el: Τέλος

en: Basic
el: Βασική

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Link to node
el: Σύνδεσμος προς τον κόμβο

en: Hour
el: Ώρα

en: Minute
el: Λεπτό

en: Second
el: Δευτερόλεπτο

en: No fields available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα πεδία.
