Timelinemap (6.x-1.1) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: Weight
eu: Pisua

en: Image
eu: Irudia

en: Import
eu: Inportatu

en: Add
eu: Gehitu

en: Year
eu: Urtea

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Width
eu: Zabalera

en: Month
eu: Hilabetea

en: No posts available.
eu: Ez dago argitalpenik.

en: Week
eu: Astea

en: Day
eu: Eguna

en: Basic
eu: Basikoa

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Hour
eu: Ordu

en: Minute
eu: Minutu

en: Second
eu: Segundu

en: No title
eu: Izenbururik ez

en: No fields available.
eu: Ez dago eremurik.
