Timelinemap (6.x-1.1) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Weight
fil: Timbang

en: Import
fil: Angkatin

en: Add
fil: Idagdag

en: Filter
fil: Salain

en: Operation
fil: Pagpapatakbo
