Timelinemap (6.x-1.1) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: Week
ga: Seachtain

en: Day
ga: Lá
